מי אנחנו

חברת בר שרבלה לתערובות בע"מ הינה המשך טבעי ורציף של עסק משפחתי שנמשך דורי דורות שעניינו היה בדאגה לבעלי החיים והאכלתם, בשנת 1993 הניסיון שעבר בין הדורות הפך להיות עסק מוכר על ידי מר מחמוד שרבלה והמשיך להתנהל כעסק משפחתי.

הניסיון העתיר שנצבר במשפחה וההתמקצעות של בניה ומתוך דאגה לבעלי החיים בראש ובאשונה ולמגדלים רווחתם ובריאותם נוסדה החברה שמנהלת את המפעל שמייצר את התערובות האיכותיות ביותר והמורכבות מחומרי הגלם המשובחים והבריאים ביותר בעולם.

החברה החלה לייצג  חברות מחו''ל המתמחות ביצור  מזון לחיות מחמד. עם השנים התפתחה החברה והפכה לספק חשוב לחנויות  חיות מחמד בישראל .

כיום החברה מתמחה בייצור ייבוא ושיווק מזון  לחיות מחמד וחיות משק מכל הסוגים והיא בעלת זיכיון ובלעדיות לשווק מספר חברות ומותגים מובלים בכל העולם בתחום של מזון לבעלי חיים.

החברה שמה לעצמה מטרה לספק את מיטב המוצרים העומדים בסטנדרטים גבוהים במיוחד וכן אנו מייצרים ומשווקים של מזון לכל בעלי החיים כולל חיות מחמד, חיות משק, ציפורים, מכרסמים וסוסים. .

מה שמייחד אותנו מלבד הניסיון והאיכות ומבדיל בינינו לבין היתר: הוא בהיותנו גם מייבאים ומשווקים וגם הבעלים של מפעל תערובת ואריזה רחב היקף דבר שמאפשר לנו להכין את התערובות ולארוז אותן הכל לפי בקשת הלקוח וצרכיו.

 

כמו כן אנו בעלי זכיון בלעדיות להפצה ושווק של קשת רחבה של חברות מזון מובילות בעולם בין היתר החברה הינה המשווק והיבואן הבלעדי בארץ של המותג המוביל בעולם reflex., וכן אנו מובילים באיכות המרכיבים שלנו וחומרי הגלם המשובחים שאנו מיבאים גם מחו"ל.

למותר לציין עוד כי אנו עובדים תחת הפיקוח של משרד החקלאות והחברה הינה בעלת היתר מטעם משרד החקלאות היתר מס' 114.

יש לנו את היכולת לייצר כל הרכב שהלקוח מבקש כולל אריזות מיוחדות ואישיות לפי הזמנה.

כן יש לנו התמחות בתערובות מיוחדות לסוסים עם מרכיבים וחומרי גלם באיכות ורמה בינלאומית שמייבאים בעצמינו מחו"ל.

 

לחברה צי משאיות המאפשר הגעה לכל מקום בארץ ולתת את השירות המהיר והאיכותי, וכן יש הסכם עם רשות הדואר לביצוע משלוחים בתוך הארץ .

בכוונת החברה להמשיך ולעמוד בסטנדרטים הגבוהים הנדרשים במוצרים אלה, והיא מפתחת מוצרים חדשים לחיות מחמד וחיות משק , כל זה בשיתוף פעולה של אנשי המקצוע מהמובילים בארץ.logo בניית אתרים