תקנון

 1. 1.      מבוא

אנו בבר שרבלה לתערובות בע"מ ח.פ 514110394 (להלן: "בר שרבלה" או "החברה") מציעים מגוון רחב של מזון לבעלי חיים של מיטב היצרנים בארץ ובעולם, במחירים אטרקטיביים ובתנאים מיוחדים. 

 1. 2.      היתרון היחסי שלנו:-

 

א.    מה שמייחד אותנו ומבדיל בינינו לבין היתר: הוא בהיותנו גם מייבאים ומשווקים וגם הבעלים של מפעל תערובת ואריזה רחב היקף דבר שמאפשר לנו להכין את התערובות ולארוז אותן הכל לפי בקשת הלקוח וצרכיו.

 

ב.     כמו כן אנו בעלי זכיון בלעדיות להפצה ושווק של קשת רחבה של חברות מזון מובילות בעולם בין היתר החברה הינה המשווק והיבואן הבלעדי בארץ של המותג המוביל בעולם reflex, וכן אנו מובילים באיכות המרכיבים שלנו וחומרי הגלם המשובחים שאנו מיבאים גם מחו"ל.

 

ג.      למותר לציין עוד כי אנו עובדים תחת הפיקוח של משרד הבריאות והחברה הינה בעלת היתר מטעם משרד החקלאות היתר מס' 114.

 

 1. 3.      מהות האתר

 

ד.     אתר בר שרבלה ("האתר") המופעל ע"י חברת בר שרבלה ומשמש גם אתר מכירות לרכישת מזון לבעלי חיים ("המוצר") האתר מציג ללקוחותיו מגוון רחב של מוצרים ושירותים מאת מיטב היצרנים, כל זאת במחירים אטרקטיביים ובתנאים מיוחדים.

 

ה.    חברת בר שרבלה הינה הבעלים הרשמיים של האתר, והיא שומרת לעצמה להעביר את זכויותיה באתר חלקן או מקצתן לצד שלישי כלשהו.

 

ו.       האתר הינו אתר אינטרנט אשר מנהל חנות וירטואלית לציבור הגולשים ברשת האינטרנט של מזון למגוון בעלי החיים. האתר מציג גם תחומי תוכן משתנים הקשורים במזון לבעלי חיים.

 

ז.      האתר הינו קניון מקוון לאוהבי ומגדלי חיות מחמד ובעלי חיים והשימוש ו/או הקניה בו כפופים לתנאים המפורטים בתקנון זה. אנא קרא אותו בקפידה, שכן ביצוע פעולה ואו רכישה מעידים על הסכמתך לתנאים הכלולים בתקנון זה.

 

ח.    המלל באתר מנוסח בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד והוא מתייחס באופן שווה לנשים ולגברים.

 

ט.    פעולה באתר משמעה :- כל הרשמה לאתר, כל השתתפות בכל מבצע או פעילות שתתנהל באתר על כל שלוחותיו, כל פעולת רכישת מוצר או שירות המוצע באתר.

 

י.       תמונות המוצרים באתר נועדו להמחשה בלבד וייתכנו הבדלים בין התמונה ובין המוצר הנמכר.

 

יא. עצם רכישת המוצר באתר תהווה הצהרה מצד הלקוח כי קרא את הוראות תקנון זה, הבין אותן והסכים להן. התקנון מהווה חוזה מחייב בינך לבין החברה.

 

יב.  צוות האתר שומר לעצמו את הזכות לבטל פעילות מסוימת באתר ו/או לבטל מכירה או מבצע – הכל על פי שיקול דעתו הבלעדי.

 

יג.    החברה שומרת לעצמה את הזכות להפסיק בכל עת, על פי שיקול דעתה הבלעדי, את הפעילות באתר ו/או לבטל מכירה (לפני או לאחר סגירתה), לרבות אם יתברר שהתבצעה או מתבצעת באתר פעילות בלתי חוקי ו/או  אם ארעה תקלה טכנית אשר מנעה או עלולה הייתה למנוע הגשת הצעות למכירה מסוימת ו/או במקרה של כוח עליון, פעולות מלחמה, איבה או טרור המונעים לדעת החברה את המשך המכירה ביצועה. 1. 4.      רכישת המוצרים

 

 

א.    הרכישה באתר מאפשר ללקוחות קנייה נוחה, קלה ובטוחה של המוצר באמצעות האינטרנט. ניתן לרכוש את המוצר באתר בכל עת עד לגמר המלאי. הרכישה באתר הינה באמצעות כרטיס אשראי בלבד והעסקה תתבצע לאחר אישורה ע"י חברת האשראי.

 

ב.     כמו כן ניתן לבצע הזמנות דרך העברת הזמנה במייל bar.sharbale@gmail.com או באעברתה באמצעות פקס : 046355791 או בהגעה לחנות בכפר מועאויה בסמ"ה, בכל ימי השבוע בשעות:-  9:00-21:00.

 

ג.        טלפונים להזמנות: : 050-7233886 053-6233884 משרד:  04-7704835/32

 

 

ד.     התשלום עבור המוצרים יהא באשראי באמצעות מס טל: 0507233886 או בתשלום במזומן באמצעות הגעה לחנות.

 

ה.     מחיר המוצר באתר כולל את המע"מ על פי דין זאת אם לא צויין מפורשות .

 

ו.        החברה שומרת לעצמה את הזכות להפסיק את שיווק ומכירת המוצר בכל עת וכן לשלול זכות רכישה באתר מכירות על פי שיקול דעתה.

 

 

 1. 5.      הזכות לרכוש מוצרים באתר

 

א.    רשאי לבצע פעולה באתר, כל אדם תושב מדינת ישראל בן 18 שנים ומעלה (וכן חברה המאוגדת כדין לפי חוקי מדינת ישראל והרשומה ברשם החברות בישראל) אשר הינו בעל תא דואר אלקטרוני ברשת ואשר ברשותו כרטיס אשראי תקף של אחת מחברות האשראי הפעילות וקבילות ע"י הבנקים בישראל.

 

ב.     החברה רשאית למנוע מגולש לרכוש מוצרים ו/או שירותים (להלן "המוצרים") באתר באופן זמני או לצמיתות, וזאת על פי שיקול דעתה הבלעדי ומבלי למסור הודעה על כך מראש בין היתר במידה והוא מסר פרטי זיהוי או תשלום שגויים ו/או במידה והוא ביצע מעשה או מחדל הפוגעים או העלולים לפגוע בחברה או בצדדים שלישיים כלשהם. ו/או  אם כרטיס האשראי של שלו נחסם או הוגבל לשימוש בדרך כלשהי.

 

ג.       בעת ביצוע הפעולה באתר יידרש המשתתף להכניס למערכת את הפרטים הבאים:  ת.ז./ ח.פ. שם פרטי, שם משפחה, שם חברה, טלפון, ישוב, מיקוד, דואר אלקטרוני ופרטי אשראי לתשלום הפרטים אשר יימסרו באמצעות האתר יישמרו בחברה ולא יועברו לשום גורם אחר.

 

ד.     הגשת פרטים אישיים כוזבים הינה עבירה פלילית., נגד מגישי פרטים כוזבים יינקטו צעדים משפטיים, לרבות תביעות נזיקין בגין נזקים שעלולים להיגרם לאתר ו/או לבעליו ו/או למפעיליו.

 

ה.    החברה מתחייבת לפעול כמיטב יכולתה לשמירת המידע ולא תעשה בו כל שימוש אלא למטרות המפורטות בתנאי הסכם זה.

 

ו.       החיוב אינו מיידי אלא מתבצע רק אם המוצר זמין במלאי, ובהתאם לאספקת המוצר ללקוח.

 

 1. 6.      הצגת המוצרים באתר

 

א.    תמונות המוצרים באתר נועדו להמחשה בלבד וייתכנו הבדלים בין התמונה ובין המוצר הנמכר.

 

ב.     מלאי המוצרים באתר מעודכן באופן אוטומטי, אך במידה שמוצר שהוזמן באתר חסר במלאי מסיבה כזאת או אחרת, החברה תדאג לעדכן על כך באמצעות דוא"ל או טלפון, ולבטל את ההזמנה ואמצעי התשלום לא יחויב. במקרה שכזה, החברה תציע מוצר חלופי, ואם הצעת החברה תתקבל ע"י הלקוח- יעודכנו פרטי ההזמנה מחדש. כמובן שאם הצעתנו תדחה- ההזמנה תבוטל ואמצעי התשלום לא יחויב.

 

ג.       במידה וישנו קישור")לינק") באתר המפנה לאתרים אחרים, לא תישא החברה באחריות לתוכנם של אותם אתרים, למידע המתפרסם בהם או כל פרט אחר הקשור עמם ולא תהיה אחראית על כל נזק ישיר או עקיף שייגרם או עלול היה להיגרם לגולש כתוצאה משימוש או הסתמכות על המידע בשירותים באמצעות הקישור הנמצא באתר.

 

 1. מדיניות החזרת מוצרים וביטולים.

 

א.     בהתאם לחוק הגנת הצרכן התשמ''א-1981 (''חוק הגנת הצרכן'') רשאי צרכן לבטל קנייתו של מוצר בהודעה בכתב מרגע הרכישה.

 

ב.     ניתן לבטל את העסקה באמצעות פניה טלפונית או בדואר אלקטרוני לשירות הלקוחות של החברה. ביטול העסקה יהיה בתוקף אך ורק לאחר קבלת פקס או דואר אלקטרוני מהחברה המאשר את הבקשה לביטול העסקה. במקרה שהביטול אושר – יש להשיב את המוצר לחברה כאשר כל העלויות הכרוכות בהחזרת המוצר תחולנה על הלקוח. החזרת המוצר תיעשה בחנות החברה כשהוא באריזתו המקורית בצירוף החשבונית המקורית ושעדיין לא חלפו 14 יום מתאריך רכישת המוצר.

 

ג.       אם ביטול העסקה יתבצע לאחר שהלקוח כבר קיבל את המוצר לרשותו, הלקוח יישא בעלות משלוח המוצר מהחברה וחזרה לחברה, זאת בנוסף לדמי הביטול.

 

ד.     במקרה של ביטול העסקה מסיבה שאיננה פגם או אי התאמה בין המוצר לבין הפרטים שנמסרו לגביו על ידי החברה המציעה - הלקוח יתבקש להחזיר את המוצר לחברה במקום שבו היא מנהלת את עסקיה.

 

ה.    במידה והלקוח מבקש לבטל את העסקה ולהחזיר את הסחורה לאחר שהיא נמסרה כבר לו או סופקה לו, עליו בנוסף לכל דרישה אחרת להחזירה לחנות החברה את המוצרים שנרכשו כשהם שלימים וסגורים באריזתם המקורית ולשלם בנוסף לדמי הביטול עלויות ההובלה, כשברור לכל כי תעריף ההובלה במידה וישנו הינו באופן יחסי עם משקלה וכפי שמתעדכן מדי פעם באתר.

 

ו.       ביטול עסקה שלא עקב פגם ואו בשל אי אספקת המוצר במועד שנקבע ואו כל הפרה אחרת של החוזה, כפוף לכך שהמוצר ישוב לחברה באריזתו המקורית, שלם ו/או ללא פגיעה ו/או נזק ו/או פגם ו/או קלקול מכל מין וסוג שהוא, בתוך 7 ימים מיום קבלת הודעת הביטול, ואז כספו של הצרכן יושב לו במעמד קבלת המוצר במחסני החברה, בניכוי עלות המשלוח (___ ש”ח) כמפורט בתקנון ולמעט דמי ביטול בשיעור (____% או ___ ₪) לפי הנמוך ביניהם, המוצר יוחזר למחסני החברה על חשבון הצרכן.

 

ז.      בעת ביטול עסקה עקב פגם, או בשל אי אספקת המוצר במועד שנקבע, או כל הפרה אחרת של החוזה, יוצע לצרכן מוצר אחר ולא ייגבו דמי ביטול, ואם הצרכן לא היה מעוניין במוצר אחר כספו של הצרכן יושב לו במעמד קבלת המוצר במחסני החברה, המוצר יוחזר על חשבון החברה.

 

ח.    זכות הביטול אינה עומדת במקרים של מוצרים שלא ניתן להשתמש בהם פעם נוספת ו/וא לספקן לצרכן אחר ו/או מוצרים שערכם יאבד בפרק הזמן עד לחזרתם לעסק ("טובין פסידים" כמשמעם בחוק הגנת הצרכן).

 

ט.    כמו כן סייגים לזכות ביטול: לא ניתן לבטל רכישה של מוצרים שיוצרו במיוחד עבור הצרכן או שהיו באריזה מיוחדת לפי בקשתו. וכן מוצרים שהצרכן פתח את אריזתם המקורית.

 

י.       במידה ותחול טעות בתום לב בהדפסה, בתיאור המוצר/השרות, בתנאי המכירה, ו/או במקרה של טעות בהזנת נתוני המכירה ו/או טעות בהזנת הנתונים ממגיש הצעה/ הרוכש רשאית החברה לבטל את הרכישה הספציפית .כך גם עומדת לחברה זכות הביטול  בכל מקרה שנעשתה פעולה בניגוד לתקנון זה  ו/או  אם ההזמנה בוצעה ללא פרטיו המלאים/המדויקים של מבצע ההזמנה.

 

יא. מבלי לגרוע מהאמור לעיל:

אם גורמים ו/או אירועים שאינם בשליטת מפעילי האתר יעכבו ו/או ימנעו את קיום מכירת המוצרים באופן מלא או באופן חלקי, ובדרך כלשהיא, ו/או את אספקת המוצרים שפורסמו באתר במועדים שנקבעו, ו/או אם יפגעו תקלות במחשוב ו/או מערכות הטלפון ו/או כל גורם תקשורת אחר בהשלמת תהליך הרכישה, ו/או אם בשל כל גורם שהינו בגדר כח עליון יימנע ו/או ייפגע תהליך רכישת המוצרים ו/או אספקת המוצרים ו/או אם יחולו שינויים בשעורי המס ו/או היטלים החלים על המוצרים בין מועד פרסום המוצר לרכישה לבין מועד האספקה המתוכנן על פי תנאי רכישת המוצר, רשאית החברה להודיע על ביטול הרכישה, כולה או חלקה.

 

יב.  מדיניות ביטול העסקה המפורטת לעיל תחול רק ביחס למוצרים שנרכשו באתר. החברה לא תטפל בהחזרת מוצרים שנרכשו באמצעות מקור אחר.

 

 

 1. 8.      זמינות המוצרים

 

א.    האתר יקיים בקרה שוטפת על מלאי המוצרים המוצע למכירה. כאשר המלאי עומד בפני סיום יידע מפעיל האתר את הצרכנים על כך או יעדכן את מספר המוצרים שנותרו במלאי במקום בולט באתר.

 

ב.      כמות המוצרים המוצעת למכירה מכל מוצר הינה גמישה ונתונה לשינוי לפי שיקול דעתה של החברה. החברה עושה ככל שביכולתה להבטיח כי המוצרים המוצגים יימצאו במלאי. במידה והמוצר יתברר כחסר במלאי, החברה תיצור קשר עם הרוכש באמצעות הודעה מתאימה באמצעות דואר אלקטרוני או באמצעות הטלפון. במקרה זה החברה שומרת לעצמה את הזכות לבטל את ההזמנה וכרטיס האשראי של הרוכש לא יחויב. לחילופין רשאית החברה להציע לרוכש מוצר חלופי שווה ערך למוצר שהוזמן. במידה ותקבל את ההצעה יעודכנו פרטי ההזמנה מחדש. אם הרוכש החליט לסרב, ההזמנה תבוטל וכרטיס האשראי של הרוכש לא יחוייב. מימשה החברה את זכותה כאמור, לא תהיה ללקוח כל טענה, תביעה ו/או דרישה כלפיה מכל מין וסוג, לרבות בגין זכייה במוצר או ציפייה לזכייה כאמור, אובדן רווח, רכישת המוצר אצל צד שלישי במחיר גבוה יותר וכיו"ב.

 

 1. 9.      אספקה והובלת המוצר

 

א.    החברה תדאג לאספקת המוצר ללקוח לכתובת שהוקלדה על ידו בעת ביצוע הרכישה באתר מכירות, תוך __7___ ימי עסקים לאחר התשלום המלא כולל דמי ההובלה.

 

ב.      החברה לא תהא אחראית לכל איחור ו/או עיכוב באספקה ו/או אי-אספקה, שנגרמה כתוצאה מכוח עליון ו/או מאירועים שאינם בשליטתה.

 

ג.        משלוח המוצר יבוצע לכתובת שנמסרה ע"י הלקוח בעת הרכישה או שהלקוח רשאי לאסוף את המוצר באופן עצמאי.

 

ד.      מחיר המוצר אינו כולל את עלות המשלוח. ו/או ההובלה ו/או בקשות מיוחדות בתרכובת ו/או באריזה.

 

 

 

 1. 10.  שירות לקוחות

 

א.    בכל שאלה או בירור לגבי המוצר, ניתן לפנות אל נציגי השירות של החברה במשרדי החברה ובטלפון 0507233886 או 04-7704835.

 

 1. 11.  אחריות ושירות

 

א.    האחריות למוצר מכסה פגמים מהותיים בגוף המוצר ו/או פעולתו אשר נגרמו על ידי החברה האחריות למוצרים ניתנת לתקופה של ____30__ מיום הרכישה.

 

ב.     האחריות תקפה רק לגבי לקוח המחזיק בידיו חשבונית מס על שמו והוכחת קנייה מקורית ורק אם הרכישה נעשתה באמצעות החנות האתר מכירות של חברת בר שרבלה. החברה שומרת לעצמה את הזכות לדרוש מהלקוח להוכיח כי הינו הרוכש המקורי של המוצר.

 

ג.       המוצרים באתר מוצגים בתום לב ובאחריות החברות היצרניות, ואין בהצגתם משום המלצה או הבעת דעה מצד החברה לגבי אופיים של המוצרים תכונותיהם, טיבם, שמות היצרנים וכיו"ב.

 

ד.      הסעד הבלעדי לכל מוצר פגום המכוסה במסגרת האחריות מוגבל לתיקון או להחלפה של המוצר הפגום. החבות הכוללת של החברה ביחס לכל מוצר פגום לא תעלה בשום מקרה על מחיר הרכישה של המוצר הפגום.

 

ה.     החברה אינה נושאת באחריות לכל נזק שייגרם בשל איחור באספקת המוצרים או כתוצאה מכך שהמוצרים שסופקו היו פגומים, מקולקלים או בלתי תיקנים.

 

ו.       החברה מתחייבת לעשות ככל שביכולתה לשמור על פעילות תקינה של האתר ושל הפעולות הנעשות אך אינה מתחייבת שהשירות באתר לא יופרע, יינתן כסדרו בלא הפסקות ותקלות כלשהן.

 

ז.      אחריות החברה לא תחול במקרים בהם הפגם במוצר נגרם כתוצאה מאחסון לא נאות/מהפעלה שגויה או מכל סיבה אחרת שאין לחברה שליטה עליה.

 

ח.     החברה לא תהא אחראית לכל נזק ישיר או עקיף הנובע מהשימוש או השימוש השגוי במוצר לרבות כל נזק מקרי, מיוחד, עקיף או תוצאתי – ככל שהחוק מתיר זאת. על הלקוח חלה האחריות וכל סיכון וחובות עבור אובדן, נזק וחבלה לגופו ו/או לרכושו ו/או לרכושם ו/או לגופם של צדדים שלישיים, הנובעים מהשימוש ו/או אי השימוש במוצר, למעט במקרים בהם נקבע כי הנזק האמור נגרם עקב רשלנותה הבלעדית של החברה.

 

ט.     להפעלת האחריות ולקבלת שירות למוצר יש ליצור קשר עם החברה בכתובתה שלעיל או  בטלפון: 0507233886_

 

 1. 12.  אבטחת מידע ופרטיות

 

א.    חברת בר שרבלה לתערובות בע"מ, כמו גם חברות אחיות וגורמי משנה נוספים הפועלים מטעם החברה ובהתאם לאותם הסטנדרטים, רשאיות להשתמש במידע המופיע בטופס על מנת להביא לך את המידע והשירותים המבוקשים. מידע אישי זה לא ייחשף ולא ייעשה בו שימוש נוסף למטרות שיווקיות ללא רשות.

 

ב.      החברה נוקטת באמצעי זהירות מקובלים על מנת לשמור, ככל האפשר, על סודיות המידע. במקרים שאינם בשליטת החברה ו/או הנובעים מכוח עליון, לא תהא החברה אחראית לכל נזק מכל סוג שהוא, ישר או עקיף, שייגרם ללקוח, אם מידע זה יאבד ו/או יעשה בו שימוש לא מורשה.

 

ג.       מאחר שמדובר בביצוע פעולות בסביבה מקוונת אין באפשרות של החברה להבטיח חסינות מוחלטת מפני חדירות למחשביה או חשיפת המידע האגור בידי מבצעי פעולות בלתי חוקיות. אם למרות אמצעי האבטחה שנוקטת החברה יעלה בידי צד שלישי לחדור למידע אשר מאובטח ושמור בידיה ו/או להשתמש בו לרעה, לא תהיה לך כל טענה, תביעה או דרישה כלפי החברה..

 

ד.     החברה שומרת לעצמה את הזכות לפנות אליך בדואר אלקטרוני בכתב או בעל פה בכל מידע בדבר מבצעים, חידושים במכירות בפרט ובאתר בכלל, פרסומות מגופים מסחריים נבחרים וכיו"ב אלא אם הלקוח ציין בפני החברה כי אינו מעוניין בכך.

 

ה.     החברה מתחייבת שלא לעשות שימוש במידע המסופק לה ע"י הקונים אלא על מנת לאפשר את הרכישה באתר מכירות ובהתאם לכל דין החברה שומרת לעצמה את הזכות לאסוף נתונים אודות שימוש לקוחותיה באתר כולל דפים שנצפו, מוצרים מבוקשים, רכישות בעבר וכדומה לצורך הפקה וניתוח של מידע סטטיסטי. החברה תהיה רשאית נתונים סטטיסטים לצדדים שלישיים, ובלבד שאין הנתונים מתייחסים ללקוחות אישית או מזהים אותם באופן אישי.

 

ו.       החברה לא תעביר פרטים אישיים של לקוחותיה לצד שלישי אלא אם הלקוח ביצע מעשה או מחדל הפוגעים או עלולים לפגוע בחברה או בצדדים שלישיים כלשהם, לרבות לקוחות החברה ו/או אם הלקוח ביצע עשה שימוש בשירותי החברה לביצוע מעשה בלתי חוקי או כדי לאפשר, להקל, לסייע או לעודד בביצועו של מעשה כזה ו/או  אם הלקוח הפר את תנאי תקנון זה או כל הסכם נוסף עם החברה או מי מטעמה ו/או  אם התקבל בידי החברה צו שיפוטי המורה לה למסור את פרטי הלקוח לצד שלישי ו/או  בכל מחלוקת, טענה, דרישה או הליכים משפטיים, אם יהיו, בין הלקוח ובין החברה.

 

ז.       כפתור "שלח" יש משום הסכמה לחברת בר שרבלה לתערובות בע"מ או למי מטעמה לעשות שימוש במידע אישי זה על מנת לספק לך מידע על המוצרים ומידע נוסף באמצעות אימייל או אחר, על שירותים ומשאבים הקשורים למוצרים של החברה. בנוסף, ניתן יהיה להשתמש במידע אישי זה למטרות סקר שוק.

 

ח.    באם תחפצו להסיר בכל עת את פרטייך האישיים מרשימת התפוצה של החברה התקשרו לטלפון: 0507233886 באמצעות לחיצה על כפתור "שלח" אני מאשר בחתימתי את הטופס ואת תנאיו.

 

 1. 13.  קניין רוחני

 

א.    מלוא זכויות היצרים וכל זכויות הקניין הרוחני באתר מכירות זה הינן רכושה הבלעדי של החברה.

 

ב.      אין להעתיק, לשכפל, להפיץ, לפרסם או להשתמש בכל דרך אחרת במידע כלשהו מן האתר ו/או מאתר מכירות זה, אלא אם ניתנה הסכמה לכך מראש ובכתב מטעם החברה.

 

 

 1. 14.  דין וסמכות שיפוט

 

פרשנותו ואכיפתו של תקנון זה ו/או כל פעולה או סכסוך הנובע ממנו יעשו בהתאם לדין הישראלי בלבד ולבית המשפט המוסמך במחוז חיפה תהא מסורה סמכות השיפוט הבלעדית.

 

 

צוות האתר שומר על זכותו לשנות תקנון וכללי השתתפות אלו מזמן לזמן.

 

 

טואול - בניית אתרים